phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Абсолютно нова Škoda Superb: більше простору, комфорту, ефективності та безпеки

Флагманська модель Škoda тепер представлена у новому поколінні: абсолютно новий Superb знову збільшив розміри, має оновлений зовнішній вигляд і широкий спектр нових технологій. З можливістю вибору з шести сучасних варіантів трансмісії та покращеною аеродинамікою, він ефективніший, ніж будь-коли. Лінійка двигунів із потужністю від 110 кВт (150 к.с.) до 195 кВт (265 к.с.) включає гібрид, що підключається від електромережі, із запасом ходу до 120 кілометрів та 1,5 TSI з технологією м’якого гібрида, вперше для Superb. З новим поколінням елегантний хетчбек пропонуватиме обидва типи гібридних технологій, як і практичний універсал Combi. Оновлений інтер’єр має ще більше екологічних матеріалів та особливо інтуїтивно зрозумілу концепцію керування, яка містить Škoda Smart Dials і ChatGPT.

 

Клаус Целлмер, голова правління Škoda Auto, каже: «Наші клієнти є нашим пріоритетом, і ми уважно прислуховуємося до їхніх побажань при розробці нового покоління нашої флагманської моделі. Результатом є продукт, який забезпечує більшу цінність з погляду функцій, взаємодії з користувачем і комфорту. Абсолютно новий Superb не тільки забезпечує додатковий простір, але й представляє нові електрифіковані двигуни».

 

Зовнішній дизайн зі світлодіодними матричними фарами, новими елементами дизайну Modern Solid і покращеною аеродинамікою

Новий Superb оснащений виразною восьмикутною решіткою радіатора та світлодіодними матричними фарами з чітким малюнком, які забезпечують навіть більше світла, ніж їхні попередники, і містять новий елемент дизайну Crystallinium. Світлодіодні матричні фари вперше доступні на Superb. Додаткові світлодіодні задні ліхтарі з анімованими індикаторами мають функцію «Coming/Leaving Home» (стандарт для L&K). Інші візуальні елементи включають зовнішні деталі в унікальному темному хромі,

наприклад, логотип на капоті та написи на дверях багажника. Елегантний хетчбек має коефіцієнт лобового опору cd 0,23, один із найкращих у сегменті об’ємів, тоді як універсал Superb Combi є найбільш аеродинамічним універсалом Škoda з cd 0,25. Порівняно з попередником, коефіцієнт лобового опору було зменшено на 15 відсотків для обох типів кузова.

 

Новий інтер’єр: 13-дюймовий дисплей, простора центральна консоль і більше місця для багажу

Інтер’єр Superb має окремо розміщений інформаційно-розважальний дисплей розміром до 13 дюймів і простору центральну консоль, оскільки важіль селектора перемістився на рульову колонку. Проєкційний дисплей вперше доступний як опція. Škoda Smart Dials і голосовий помічник Laura незабаром будуть доповнені ChatGPT та зможуть спрощувати роботу з керування численними функціями автомобіля та інформаційно-розважальними функціями, а також навати інформацію, яка виходить за межі екосистеми автомобіля. Нові елементи включають вентильований Phone Box для індуктивної 15-ватної швидкої зарядки смартфона, а також зручні для спини сидіння Ergo з десятьма пневматичними масажними подушками. Нова структура асортименту з Design Selections пропонує тематичні та індивідуальні пакети опцій. Об’єм багажника хетчбека збільшився на 20 літрів порівняно з попередником, а новий універсал Superb Combi може вмістити до 690 літрів.

 

Широкий асортимент двигунів ще більше підвищує комфорт і безпеку

Шість сучасних, ефективних силових агрегатів також включають гібрид нового покоління, який зараз представлений лише в Superb Combi iV. Це також стане доступним для хетчбека пізніше. Двигун 1.5 TSI поєднується з електродвигуном і забезпечує системну потужність 150 кВт (204 к.с.), пропонуючи запас ходу на електриці до 120 кілометрів за циклом WLTP. Крім того, 1.5 TSI також доступний з технологією м’якого гібрида – вперше для Superb. До того ж пропонуються два інших бензинових двигуна і два дизельних. Їх відповідні топові варіанти (195 кВт/265 к.с. і 142 кВт/193 к.с.) стандартно оснащуються повним приводом. Новий динамічний контроль шасі (DCC Plus), який вперше доступний на Superb, поєднує комфорт і динаміку водіння.

 

Спадщина: новий Superb, готовий додати нову главу в історію успіху

Новий Superb виробляється на заводі Volkswagen Group у столиці Словаччини Братиславі. Цей крок є частиною проєкту Beta+, спрямованого на посилення синергії у виробничій мережі та подальше підвищення ефективності ядра Brand Group. Четверте покоління Superb має намір розвинути успіх своїх попередників. Škoda запропонувала перше сучасне покоління моделі у 2001 році. У третьому сучасному поколінні кузов універсал отримав популярність. Найбільшими ринками для Superb третього покоління в період 2015 – 04/2023 були Туреччина, Чехія та Польща. З 2001 року клієнтам було поставлено понад 1 600 000 моделей Superb.

 

Škoda Superb в Україні

Superb має неабиякий попит серед українських водіїв у своєму класі – авто входить у рейтинг ТОП-3. Перші постачання нового Škoda Superb на українському ринку очікуються вже у вересні 2024 року.