phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Продаж авто SKODA

Компанія «Автотрейдінг-Дніпро» є офіційним дилером SKODA в Дніпропетровській області. Вона входить до «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок VW Group (Skoda, Seat, VW), Ford, Hyundai, Suzuki, Renault, Peugeot, а також дистрибуція і післяпродажне обслуговування мотоциклів Harley-Davidson. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.

 

SKODA «Автотрейдінг-Дніпро» пропонує обслуговування на високому професійному рівні. У сучасному просторому торговому залі виставлено весь модельний ряд офіційно представлених в Україні автомобілів.

 

Досвідчені консультанти допоможуть у виборі автомобіля, умов його придбання, включаючи варіанти кредитних програм, умов страхування.

 

Комплекс автоцентру розташований за адресою: 52005, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Слобожанське, вул. Дружби, 3-А (навпроти Золотих ключів).

 

Наш телефон 0800331561

Сайт skodacar.dp.ua