phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Новий RENAULT CAPTUR: "Автомобіль для життя" Б- сегмента!

Завдяки новому кузову Rafale Grey та оздобленню Esprit Alpine, новий Captur набуває більш спортивного вигляду з преміальним дизайном. Передня частина займає почесне місце в новому дизайні, її численні відблиски привертають увагу грою світла та матеріалу. Завдяки новому світловому підпису та двокольоровому кузову, що пропонує 14 можливих конфігурацій, новий Captur набуває ще більшої привабливості.

 

Нова передня частина

Нова передня частина набуває більш елегантного, більш технологічного вигляду, з цільним логотипом Nouvel'R, вбудованим в багатогранну решітку радіатора, і більш високим, більш горизонтальним капотом. Всі ці деталі підкреслюють більш сильну ідентичність New Captur.
Верхня частина решітки радіатора створює гру світла завдяки рельєфним формам і контрасту між темним глянцевим фоном і прозорими вставками. Це викликає численні відблиски на решітці радіатора, подібно до хвилі, що розходиться від діаманта в центрі до фар і бампера з його крихітними рельєфними паралелограмами. Заворожливий візуальний ефект, створений завдяки ретельному процесу дизайну, що включає світло, матеріал і текстуру.
Для охолодження двигуна передня частина має горизонтальний повітрозабірник над аеродинамічним розділювачем, а ще один - у бампері. Два повітрозабірники, розташовані по обидва боки передньої частини, поруч з денними ходовими вогнями, сприяють покращенню аеродинаміки та охолодженню передніх гальм.
Цей витончений новий дизайн сприяє створенню більш вишуканого образу нового Captur.

 

Двоколірний кузов: 14 можливих комбінацій

Доступні шість кольорів корпусу: Pearl White, Oyster Grey, Starry Black, Gunmetal Grey, Iron Blue та Flame Red. Опціональне двоколірне забарвлення користується популярністю у клієнтів, які можуть обрати Highland Grey, Starry Black або Perle Beige для даху та дзеркал заднього виду. Останній колір - це новий відтінок шампанського. Він не доступний з оздобленням Esprit Alpine.
Новий Renault Captur доступний на вибір у 14 яскравих кольорах.
Для ще більшої персоналізації опціональний пакет кольорів екстер'єру включає дзеркала заднього виду кольору Highland Grey або Perle Beige (у стандартній комплектації - High Gloss Black), передні та задні накладки на пороги та бокові накладки у кольорах Highland Grey, Perle Beige або High Gloss Black.

 

Широкий асортимент нових зовнішніх аксесуарів

Новий Captur можна персоналізувати за допомогою широкого спектру обладнання, доступного на замовлення або через мережу післяпродажного обслуговування, включаючи бічні ліхтарі, підніжки, буксирувальний гак, багажник для велосипеда та підсвічування дверних порогів.

 

Більш вишуканий стиль зовні також помітний і всередині. Салон набуває більш сучасного вигляду завдяки мультимедійній системі OpenR Link та новому екрану приладової панелі (до 10,25 дюймів). Завдяки новій оббивці на всіх рівнях комплектації, автомобіль набуває більш преміального вигляду та відчуття. Завдяки багатому стандартному обладнанню для створення спортивної атмосфери в салоні, нове оздоблення Esprit Alpine - це запрошення вирушити в подорож.

 

Передові технології зв'язку та мультимедіа з OpenR Link

Новий Captur отримує мультимедійну систему OpenR Link з вбудованим Google (залежно від комплектації). Вона включає в себе найкращі бортові технології з Android Automotive 12. Вперше у світі для автомобіля B-сегменту.
Новий 10,4-дюймовий вертикальний сенсорний екран (960 x 1280 пікселів) у центрі головної консолі дозволяє користувачам повною мірою скористатися ексклюзивним інтерактивним контентом, а також широким спектром послуг (див. стор. 12).
OpenR Link робить кожну подорож простішою. Простий у використанні та високошвидкісний, він інтуїтивно зрозумілий, як смартфон.
Крім того, що інтерфейс повністю налаштовується, він сумісний з Android Auto та Apple Carplay для дротового та бездротового підключення смартфонів.
Сервіси Google, такі як Google Maps, Google Assistant та понад 50 (залежно від країни) додатків Google Play доступні в один клік, так само, як і на смартфоні.
 

 

Модульний вантажний простір

Що стосується місткості багажника, новий Captur є одним з найкращих на ринку, з максимальним об'ємом 616 літрів (536 дм3 VDA), коли заднє сидіння повністю висунуте вперед (збільшення на 132 літри / 114 дм3 VDA).
Багажник має модульну конструкцію: заднє сидіння розсувається на 16 см, а підлога знімається, утворюючи рівний простір. Зі складеними задніми сидіннями (2/3-1/3) довжина вантажу може становити 1,57 м.
 

 

Повністю гібридний двигун E-Tech 145 к.с в деталях

Новий Captur E-Tech повний гібрид 145 отримав "повну гібридну" силову установку з "послідовно-паралельною" архітектурою. Два електродвигуни (електродвигун потужністю 36 кВт та високовольтний стартер-генератор потужністю 18 кВт) поєднуються з 1,6-літровим 4-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 69 кВт (94 к.с.) та батареєю ємністю 1,2 кВт-год.
Розумна багаторежимна коробка передач з подвійним зчепленням є фактично беззчепною. Вона має 4 передачі для бензинового двигуна і 2 передачі для головного електродвигуна. Енергоефективність оптимізується завдяки 14 можливим комбінаціям роботи двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна.
Автомобіль завжди стартує в електричному режимі і може працювати в повністю електричному режимі до 80% часу в місті. У міському циклі, наприклад, це забезпечує економію палива до 40% у порівнянні зі звичайним бензиновим двигуном.
Нова функція E-SAVE, яка активується кнопкою зліва від керма на приладовій панелі, підтримує заряд батареї на рівні не менше 40%. Це забезпечує оптимальну продуктивність, наприклад, при русі в гору.
Високоефективна силова установка скорочує викиди CO2 порівняно з попереднім поколінням до 105 г/км, що ставить автомобіль в один ряд з кращими у своєму класі. Він також забезпечує безшумність електромобіля без обмежень на зарядку.