phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Обслуговування підвіски з вигодою

Renault пропонує підготувати Ваше авто до весняно-літнього сезону та надає привабливі ціни1 на обслуговування підвіски.
Вигода становить
до 25% на запчастини:

  • амортизатори,
  • гальмівні диски та колодки,
  • важелі підвіски,
  • кермові тяги та наконечники,
  • інше,
    до 10% на роботи із їх встановлення

 

перелік товарних груп на які діє спеціальна пропозиція (по кліку відкривається ПДФ)

 

1Під вигодою/знижкою/спеціальною ціною мається на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на запчастини підвіски, гальмівної системи та кермового та інше автомобілів Renault /Dacia та знижка до 10% на роботи з їх заміни. Знижки на запчастини надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції. Розмір знижки є рекомендованим. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану роздрібну вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану роздрібну вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua
Зазначені розміри знижок та акційна роздрібна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та остаточну акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault.
²Ціна включає вартість заміни відповідних запасних частин та робіт з їх встановлення для вказаної моделі станом на 18.03.2024. Ціна розрахована на підставі рекомендованої акційної знижки на звичайну вартість запчастин та робіт у офіційного дилера Renault в м. Хмельницький станом на 18.03.2024. Звичайна вартість запчастин та робіт може відрізнятися в залежності від дилерського центру, тому остаточну акційну вартість дізнавайтесь у обраного дилера.
³Вказані ціни на запчастини є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної ціни, що пропонується дилером Renault в Україні. До вказаної акційної вартості не включено вартість робіт із заміни. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Рекомендовані роздрібні акційні ціни вказані станом на 18.03.2024.
Знижки за програмою лояльності «Вік має значення» не додаються і не підсумовуються до знижок за іншими сервісними акціями, що проводяться в офіційній дилерській мережі Renault. Кількість акційних запчастин обмежена.
Пропозиція діє з 18.03.2024 по 12.05.2024р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні)) та/або території на яких тривають активні бойові дії внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України.