phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Поза конкуренцією: найважливіші причини придбати Suzuki Vitara

На головне питання, чому Suzuki Vitara незмінний лідер у своєму класі, відповідь дуже проста і очевидна. Тому, що він дає більшості покупців компактних кросоверів саме те, що їм треба. Що саме? Порахуємо основні принади найпопулярнішого в Україні компактного кросовера разом.

 

По-перше, це легкість. І річ не лише у тім, що Suzuki Vitara чи не найлегший у своєму класі. Ним взагалі дуже легко керувати, бо він має чудову оглядовість з місця водія. У його органах керування дуже легко розібратися. З першої хвилини в салоні Vitara почуваєшся як вдома – тут все зрозуміло, все на своїх місцях. Легкість – це ще і про те, як чутливо він реагує на дії водія, адже це надзвичайно динамічний та слухняний кросовер!

 

По-друге, це простота і надійність. Конструкція Suzuki Vitara пройшла випробування часом, і він до того ж, на відміну від більшості конкурентів, має у тому числі бензиновий атмосферний двигун – надійний та перевірений роками безпроблемної експлуатації.

 

По-третє, Suzuki Vitara – один з небагатьох у своєму класі, хто пропонує повний привод. Та ще й який! Система повного приводу All Grip від Suzuki не лише дає змогу при потребі пересуватися бездоріжжям, але й заворожує на асфальті, оскільки відчутно додає впевненості, безпеки та динаміки руху. Спробуйте, і ви теж будете зачаровані! Автомобілі у наявності та модель доступна для тест-драйву!

 

Телефонуйте 0800 331 541