phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

Розпочато розпродаж складу авто виробництва 2023 року від SUZUKI!

ТОВ «Автотрейдінг-Дніпро» офіційний дилер автомобілів  SUZUKI в Дніпропетровській області, оголошує про початок традиційного новорічного розпродажу складу кросоверів SUZUKI S-Cross і Vitara виробництва 2023 року.

 

Стильна Vitara та флагманський S-Cross – це взірці японської якості, надійності та безпеки.

SUZUKI S-CROSS являє собою нове покоління добре відомої моделі SX4 у лінійці автомобілів SUZUKI та поєднує в собі сучасні технології та засоби безпеки. Навіть в базовій комплектації ця модель має фірмовий повний привід ALLGRIP SELECT, 7 подушок безпеки, ефективні трипозиційні світлодіодні FULL-LED-фари з переду та світлодіодні ліхтарі позаду, нову сучасну функціональну мультимедійну систему, а також систему з 4-х окремих камер для забезпечення водію кругового огляду на 360 градусів.

Стильна і емоційна SUZUKI Vitara комплектується унікальною системою повного приводу з чотирма режимами ALLGRIP SELECT та найсучаснішими системами активної та пасивної безпеки, такими як адаптивний круїз-контроль, контроль мертвих зон, автоматичне передаварійне гальмування та багато інших.

Кількість авто обмежена! Не упустіть свій шанс стати власником кросовера SUZUKI за вигідною ціною. Насолоджуйтесь комфортом та автентичною якістю легендарного японського автовиробника!

Детальну інформацію про спеціальну пропозицію уточнюйте за телефоном 0800331541.

Чекаємо Вас за адресою смт Слобожанське, вул. Дружби, 3А