phone-1

Skoda 

0800331561
phone-2

Renault 

0800331521
phone-3

Suzuki 

0800331541
  • ua

В Україні стартують продажі лімітованої версії популярного кросовера SUZUKI Vitara

ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний Дистриб'ютор автомобілів і мотоциклів SUZUKI в Україні, оголошує про старт продажів легендарного кросовера Suzuki Vitara в лімітованій версії*, яка поєднує в собі перевірені часом надійність та комфорт з унікальним кольором та дизайном авто в новій комплектації.

 

Компактний кросовер SUZUKI Vitara вже кілька років поспіль залишається лідером SUV-B сегменту в Україні, завдяки яскравому дизайну, надійності та співвідношенню ціна-якість.

 

З жовтня 2023 року компанія підготувала лімітовану версію цієї моделі з новим унікальним поєднанням кольорів, а також спеціальним пакетом стильних оригінальних аксесуарів. Лімітовану версію кросоверу VITARA в Україні наразі представлено в комплектації GL+ з переднім приводом у зв’язці з наднадійним класичним атмосферним двигуном 1,6 на 117к.с. та 6-ступеневою автоматичною КПП. Ціна такої унікальної комплектації 910 900 гривень, а кількість авто обмежена.

 

Стильний і емоційний зовнішній вигляд SUZUKI VITARA тепер став ще більш виразним, така пропозиція точно зацікавить тих, хто бажає отримати надійний і в той же час унікальний автомобіль, на якому ти завжди будеш виділятися в потоці машин.

 

Детальніше з авто можна ознайомитись на офіційному сайті https://suzuki.ua/, а також в найближчого офіційного дилера Suzuki.

 

Встигніть придбати Vitara GL+ Лімітована версія, бо кількість авто обмежена!

*деякі зовнішні елементи обладнання автомобілів в салонах офіційних дилерів можуть відрізнятися від елементів автомобіля на зображенні